| Sebiiiiic a întrebat:

Saluuuttt! Stie cineva daca pot separa sunetul din casti si din boxe? Adica sa pot auzi sunetul de pe skype in casti iar la boxe sa pot pune muzica?

Răspuns Câştigător
| DryIce a răspuns:

Doar pe left/right, cu 3 multiplicatoare jack poti face. Odata imparti in doua L/R. Pe left bagi castile si pe right pui boxele (pe right poti pune alt multiplicator sa imparti L/R in R - adica right imparti in 2). (dar va fi sunet mono si nu stereo).

| DryIce a răspuns (pentru DryIce):

Pe left pui din skype la setari - sunet doar pe canalul left; la muzica pui pe right sa se auda din egalizator.

| DryIce a răspuns (pentru DryIce):

Cu 3 de-astea http://ecx.images-amazon.com/images/I/41GlOxOV7DL._SY300_.jpg sau merg si 2 vezi si tu cum sta treaba. Deci doua multiplicatoare le bagi intr-unul, si vei scoate 4 gauri in 2 gauri. Asta e smecheria.

| DryIce a răspuns (pentru DryIce):

Boxele au un singur jack nu? castile tot unul singur au. Nici nu trebuie 3 adaptoare ci numai unul.