| EDUARDX2000 a întrebat:

Hey TPU!
Deci vreau sa îmi cumpăr mortal kombat pentru consola xbox dar cum pentru multe jocuri online trebuie abonament gamepass sau live gold care nu sunt disponibile în România, stiind ca unele jocuri mortal kombat sunt online, as vrea sa cumpăr un joc mortal kombat pentru de la 9 în sus dar nu stiu pentru care trebuie abonament și pentru care nu, la mortal kombat 11 îi trebuie și ju as vrea sa fac aceeași greșeală cum am făcut cu alt joc la care îi trebuie abonament, știți dacă la vreunul din jocurile de la mortal kombat 9 în sus nu îi trebuie abonament?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Merge acum abonamentul in Romania, Xbox Game Pass se numeste.

| EDUARDX2000 explică (pentru Wr3nch):

Multumesc

| Wr3nch a răspuns (pentru EDUARDX2000):

Spor la joaca!