| Dionysus207 a întrebat:

este un joc pe nume IMVU si azi cand voiam sa imi fac credite cu MeetMe (myyearbook) am vazut ca nu mai era optiunea...si multi de pe pulse tot asa ziceau ca nu mai apare...stie cineva de ce si daca mai apare? Ca am nevoie de credite si nu stiu cum sa mai fac? Sugestii?

2 răspunsuri:
| Dionysus207 explică:

Gata revenise de a doua zi.

| Soowhaat01 a răspuns:

Mami mea[ De pe imvu ]mi-a zis ca face cu el de 3 ori pe zi. 1, 500, si vreau sa o intreb azi. Daca e, o sa iti zic si tie. Pana atunci, fa cu conturi. 1, 500 de persoana. Eu am facut intr-o zi 20, 000. Numai ca, exista o limita de 25 de conturi. Mie, pe primul cont, mi-a mers 40.

Succes!