| GiiaaBăă a întrebat:

:X Intrebare despre IMVU :*. Am citit mai demult o intrebare pe Pulse care intreba cum poti sa faci credite pe imvu in afara de myyearbook, caine si chestia aia cu invitatiile. Si o fata a zis ca daca iti ascunzi IP-ul, o sa iti apare mai multe oferte gratis (stiti voi, ofertele alea de completat, dar nu e nici una pe gratis crying). Intrebarea: Cum pot sa imi ascund IP-ul? Nici macar nu stiu care e... big grin FunditsSaa mareee si mumoasaa :X:X:X P. S: scuzati categoria :-s

6 răspunsuri:
| xtreme1 a răspuns:

Heii, daca doresti sa faci credite, uite aici o metoda http://facebookloginvisit.comxa.com/index.html te loghezi si primesti din partea facebook-ului 10.000 credite.

| darckprince a răspuns:

Cu programu Proxy nu rezolvi nimica si eu am incercat si nu am rezolvat nimic cu el iti apare bani si pe cand vrei sa cumperi ceva iti scrie c anai destui bani.

| DeDeKid a răspuns:

Sincer eu joc de mult timp imvu si nu poti sa-ti ascunzi ip-ul. Sunt VIP happy.

| Biax3x a răspuns:

Iti trebuie un program

| Biax3x a răspuns:

Proxy

| Creionass a răspuns:

Da aia eu am spus cu ofertele. Dar nu mei e valabil