| Antonio4565 a întrebat:

Eu ma joc CS:GO. Bag la pariuri des. Daca stiti ce este Steam, va rog sa ma ajutati!
Ce inseamna "Trade Hold"? Nu ma lasa sa fac trade-uri si nu mai pot baga la pariuri! Stiu ca e banabil 72 de ore dar din ce cauza?

4 răspunsuri:
| S8N a răspuns:

Ai aici informatie pe pagina de la Steam:

https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=8078-TPHC-6195

| itsBiscu a răspuns:

Din pacate trebuie sa iti iei steam pe TELEFON android / iOS (ce ai) si activezi steam guard-ul cu numarul de telefon cp

| Antonio4565 explică (pentru itsBiscu):

Am Steam Guard pe telefon

| itsBiscu a răspuns (pentru Antonio4565):

Ai pus telefonul tau?