| tesparg a întrebat:

imi dati va rog frumos niste servare de cs 1, 6 mai usoare nici chiar ca boti da cele mai usoare care le stiti sau le gasiti si inca o rugaminte daca se poate sa scrieti asa (connect cs.dende.ro) adica cu tot cu connect

sper sa primesc raspunsuri rapide

funda promit!

Răspuns Câştigător
| heAdgN a răspuns:

Connect gold.cstroll.ro sunt eu admin si bagam boost in fiecare zi si vin playeri din alte tari si sunt foarte slabi poti ajunge foarte usor la rank bunwinkinghappy.
Asta e cel mai bun si sunt playeri destul de slabi eu sunt rank 4 Niku meu este eVG# SeDaN# daca ma vezi ma anuntibig grin

1 răspuns:
| tesparg explică:

Ok mersi o sa incerc server si daca merge ai funda pe mine ma cheama $$$Vdk