| Milea_Petre_1975 a întrebat:

Hey, TPU imi place de un baiat. Sincer momentan suntem doar prieteni (amici) incerc sa aplic metoda " Lucrui in comun ". Sincer nu prea sunt, dar stiu cateva amanunte despre el... Pai el se joaca un joc numit LOL daca stiiti ceva despre el screti mai jos. Fiindca ma gandesc sa ii spun ca ma joc multe jocurii, printe care si LOL. Pliss scrieti mai jos ceva despre el si de exemplu daca ma intreaba ceva sa stiu sa raspund lucrurii despre LOL. (PSbig grinau funda!)

Răspuns Câştigător
| alecsa91 a răspuns:

League of Legends

League of Legends este un joc video online de tip MOBA dezvoltat și comercializat de către Riot Games pentru Microsoft Windows și MAC.

http://eune.leagueoflegends.com/