| anonim_4396 a întrebat:

imi recomandati mai multe jocuri pentru pc-ul meu:windows xp sp3 512 ram placa video 256 mb 1. 60ghz procesor 3000+ semtron

3 răspunsuri:
| Hitback a răspuns:

Pai nu iti merg prea multe jocuri pe sistemul tau dar poate iti place prince of persia(http://www.abzone.be/index.php?pag=games) sau sword and sandals (www.mediafire.com/? mnmmzgthyzt)

| vampir004 a răspuns:

Eu iti recomand jocuri browser deoarece ele nu se instaleaza si poate iti plac, nu cred ca merg jocuri grele cum ar fi metin2 sau altele

| DareToZlatan a răspuns:

Buna! Nfs ( Underground, Porche 20000) Gta (Vice City Gta 3) Prince of Persia etc