| UnicornsAreLove a întrebat:

Intrebare adresata celor care joaca perfect world international: Cam in cat timp vi s-a downloadat jocul? Ce clasa propuneti pentru cineva care a jucat pe servere private? Mai joc si pe alt server dar vreau mai multa provocare.Multumesc anticipathappy

2 răspunsuri:
| MytzaMytz a răspuns:

Pai in 2 ore si propun rogue/warrior.

| UnicornsAreLove explică (pentru MytzaMytz):

Ma rog cum spuneam mai sus joc pe un server privat si am si acolo wr.Problema e ca am inteles ca pe pwi trebuie sa folosesti doar claws sau doar axes.Pe serverul asta am o venoma.Am intrebat niste prieteni au spus ca sa nu imi fac venoma pentru ca banii se fac greu si trebuie sa ai pets si custi de alea.Rogue nu prea imi place sincer, prea multa bataie de cap cu aps.