| isaisaisaisaisaisa a întrebat:

M-am saturat sa tot ziceti ca nu exista coduri Fraises, ba exista!
Adica coduri sms va rog dati-mi si mie plzzzzzz dar datimile pri soapta sau cum vreti dar va rog mult sa mi le dati si mie, oricum contul meu nu e asa de pro ( vorbesc despre transformice) oricum raspundeti-mi la urm. intrebari
- Cum va cheama pe Transformice
- dati-mi plzzzzz coduri de fraises

>P.S------ dau funda celui care mie dat cocdul si merge

1 răspuns:
| AllmaGirl a răspuns:

Nu vei reusi sa convingi lumea sa iti plateasca coduri. Codurile de frs. nu pot fi hack-erite, trebuie cumparate...^^