| crystyy a întrebat:

Hey TPU,ma joc dragon city si am urmatorii dragoni:tera dragon, flame,sea,nature,electric,metal,dark,coral,pearl,ice cream,billzard,viking,fossil,robot,mercury,fierbird,coul d,ala care e nor negru,cameleon,star,tropical, cactus si paladin(acestia ii mai tin minte).cu ce dragoni dintre acestia pot face legendary armadilo si gummy?

2 răspunsuri:
| DerpyXD a răspuns:

Incearca cu pearl si ice cream.

| Bivolan_Florin_1994 a răspuns:

Sal din ce ti-au iesit dragoni urmatori?:
pearl,billzard,fierbird,star,tropical,cactus? Ca si eu caut deocamdata am:
coral,flame,vulcano,mud,nature,cipy, sea, cloud ala alb, terra, electric... si mai am dar am nevoie de dragoni de i-am spus mai sus.