| Melenguesa a întrebat:

Pentru cei ce joaca Dragon City pe facebook, ziceti-mi si mie cum se fac urmatorii dragoni:
- Armadilo Dragon
- Soccer Dragon
- Gummy Dragon
- Cool fire Dragon

Daca nu stiti nu scrieti aiurea!
Mersi!big grin

4 răspunsuri:
| Melenguesa explică:

Aa da si dandelion cum fac thinking

| DrAkOs a răspuns:

Si eu joc dragon city am toti dragoni legendari am si cool fire= laser+dandelion cu 2 cool fire poti sa faci pe toti legendari!

| Melenguesa explică (pentru DrAkOs):

Daca imi zici cum fac dandelion iti dau fundawinking

| Cap_Marian_1999 a răspuns:

Pai mie mi-a iesit armadilo pri jade+star, soccer dragon mi-a iesit prin medieval+alpine dar trebuie sa ii ai la lv mare, gummy dragon mi-a iesit din dantelion+star iar cool fire dantelion+hot metal nu stiu daca sunt exacte dar mie asa mi-au iesit