| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU!
Ma poate ajuta cineva?
Mi-am bagat NFS MW (2012),dar cand sa il pornesc,imi spune,,Origin is not installed, and is required to play your game.Please reinstall origin"
Astept raspunsurile voastre happy

12 răspunsuri:
| Marin46 a răspuns:

Trebuie sa instalezi Origin.Jocul este cumparat? Daca da trebuie instalat origin.Link aici:http://www.origin.com/ie/download
Daca nu este cumparat, trebuie sa ii bagi crack.

| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Need For Speed Most Wanted 2012 da este foarte bun jocul.
Dar acolo zice sa il stergi si sa il instalezi din nou cel Original ca asta nu merge deloc.
Download:
http://kickass.to/nfs-most-wanted-2-t6778275.html

| OMEGALIN a răspuns (pentru Mihail2020):

Nu imi merge, se descarca pana la 3% si dupa scade viteza de descarcare complet si nu se mai descarca, alt site nu stii?

| Mihail2020 a răspuns (pentru OMEGALIN):

Nu merge sa iti dau lnkul asa cum este el asa ca dau space la cateva.
is oh un t.co m/tor rent_det ails/46382 9261/Nee d+for+Speed+Most+Wanted+PC? tab=summary

| Mihail2020 a răspuns:

Inainte sa til dau am facut o proba sa vad cat trage.
Eu il downlondez cu 3Mb si dureaza 10 min.

| Mihail2020 a răspuns (pentru Mihail2020):

Ala trebuia sa platesti scuze asta-i linkl am gresit eu.
http://kickass.to/......64806.html

| OMEGALIN a răspuns (pentru Mihail2020):

Ok,mersi,acum il incerc happy

| OMEGALIN a răspuns (pentru Mihail2020):

These files are password protected.Complete a small offer below and your password link will be automatically unlocked.
Si imi da un link, asta imi apare intr-un notepad si am incercat dar ma pune sa introduc o parola happy, trebuie sa platesc, din cate am citit, nu ai incurcat link-urile? laughing

| Mihail2020 a răspuns:

Am uploandat NFS meu pe mai multe site-uri dar inca este la uploandat.
numai cateva sau terminat de incarcat.
Ca site-urile alea sunt pirate si cere parola la mine nu cere ca Winrar Original si orice parola la mine poate fi deblocata automat.

Este bagat intr-un Winrar (nu cere parola).
Tot ce trebuie sa faci este sa-l dezarhivezi ca de instalat este instalat.
http://fastupload.ro/25ad20baafc0d476d6a33bbcc4a65f52.html

| OMEGALIN a răspuns (pentru Mihail2020):

Asta e jocul din 2005, il am deja laughing
Cat ghinion pot sa am cand vine vorba de instalatul jocurilor laughing

| OMEGALIN a răspuns (pentru Mihail2020):

Nu merge si ma enerveaza, asta l-am descarcat deja, il am si imi trebuie origin ala