| Blu3Li0n a întrebat:

Hey tpu..Pentru cei care joca Sherwood Dungeon
Spuneti-mi tot ce stiti despre jocul asta..In legaturacu armele, misiunile. Dau fundawinking

2 răspunsuri:
| Systemup a răspuns:

Salut.Eu am jucat mult joaca aceasta si stiu multehappy
Armele se deschid la magazine care seamana cu niste case. Poti vindea si cumpara arme.Sunt diferiti monstri(tarantul, forest tarantul, wolf, skeleti...)Daca nu ma gresesc apesi pe m si intri in teleportare si intri in dungeon.Acolo vei vedea multe barelehappyApesi pe ele si sus in stinga iti va aparea tot ce e in ele. Poti gasi arme, talismane, bano, scuturi...In joaca sunt animale dar pe ele le cumperi cu donat(bani adevarati)Treci levevelurile.La 20 levevel poti cumpara arc.Si nu stiu daca mi sunt ceva are ca arcul. Tiam spus cam tot ce mi-am adus-amintehappy
Pa! Succes!

| Blu3Li0n explică (pentru Systemup):

Da nu mai joci.dau ce te joci acum, daca te mai joci Sherwood imi spui, ca poate jucam amandoiwinking anunta-ma