| phantom2k a întrebat:

si in special jucatori de mt m-am apucat azi de mt2mondial royal sau delivrance cum se mai numea oricum problema e ca nu stiu cum sa bonusez itemele apropo sunt Saman cum ziceam nu stiu cum sa le bonusez pentru ca pe aproape toate itemele se poate pune si aparari si int,str... si semi-oameni si HP chiar si pe arma se poate pune HP si as vrea sa-mi dati niste exemple de bonusuri cum sa pun pe papuci, colier, cercei....etc pentru duele! dau funda unui raspuns bun (raspundeti doar persoanele experimentate care cunosc bine domeniul va rog tongue) mersi mult

Răspuns Câştigător
| GamerVlad a răspuns:

Eu am jucat mondial mt2 royal si dadeam 60k, asa ca hai sa incepem:
arma:int, pv, semi-om(daca se poate) bonus 2: int, pv
armura:pv, aparare sabie/gong/evantai/pumnale bonus2:int,pv
cercei:daca porti cerceii de 54:aparare sabie/gong etc., pv bonus2:int pv
colier:int, pv(6k cade de obicei cu int), aparare sabie/ etc. bonus2:int,pv
papuci:int,pv(6k...) bonus2:int,pv