| dariutzza09 a întrebat:

Hey TPU! Spuneti-mi si mie va rog frumos ce sa fac sa imi pice multe iteme in Team Fortress 2. Am auzit ca sunt unele sv IDLE ( habar n-am ce sunt alea ) pe care lasi o noapte pc aprins pe el si iei multe iteme. Daca stiti servere IDLE lasati-mi IP aici va rog iar daca merge serverul si pica iteme dau FUNDA! Ms!

1 răspuns:
| paradoXu a răspuns:

Efectiv sunt acele servere cu boti care poti sa ii omori foarte usor stai sa vad daca gasesc unul acum... uite:
Cam asta e toata smecheria, serverele care profita de acest lucru le poti gasi dand search pe goagal: "team fortress 2 bot farm" sau farm bots whatever.Bafta!