| MFabi a întrebat:

Eu nu mai primesc lucruri in TF2(Team Fortress 2)
E nevoie de Steam Guard pornit, sau?
Nu merge nici pe servere Idle, adica de alea cand stai si primest chestii(arme).
ziceti-mi va rog!
Scuze ca nu prea scriu correct.

5 răspunsuri:
| Rauldenis a răspuns:

Nu am patit niciodata, dar cred ( CRED ) ca ar putea fi de la Backpack. Verifica-l si mai sterge si tu prostiile care ocupa loc aiurea si porneste si Steam Guard ( cred ca e mai bine cu el ) Sper sa functioneze ( e doar o parere, nu stiu ce are dar macar am incercat straight face ) Succes

| MFabi explică (pentru Rauldenis):

Multumesc mult, dar tu ai extended backpack?

| Rauldenis a răspuns (pentru MFabi):

Nu am Extended Backpack. Doar de curiozitate, metoda mea a mers?

| MFabi explică (pentru Rauldenis):

Nu,din pacate

| MFabi explică (pentru Rauldenis):

Nu,dar s-a rezolvat singura dupa un timp