| Goritza a întrebat:

stie careva un joc despre razboaie coreene in care sa fii un general sau soldat si sa poti omora tu soldatii cu mana ta nu ca triburile in care se duce armata si etc tu sa ii omori sa fie cu sabii nu vreau cu pistoale etc etc.

Răspuns Câştigător
| undertaker32145 a răspuns:

Hmm... tie ti s-ar potrivi de minune Cal of duty ia-ti cal of duty 4 e cel mai bun e cu rasboae si multe alte chesti tresti nu stiu bine ceaw *apropo fundabig grin(

1 răspuns:
| andrewwPK a răspuns:

Ba beny call of duty 4 laughing haha goritza si eu caut 1 la fel ca tine big grin lasa-mi id tau de mess