| caataboss a întrebat:

Stie cineva daca exista un mod la minecraft in care poti folosi 2 maini (de ex : sa pot tine doua sabii, sa aiba iteme noi etc.)? Si daca puteti sa imi spuneti un server de minecraft sau de tekkit...e perfect.

Răspuns Câştigător
| Emir24 a răspuns:

Exista cu motor cu tot parca vazusem un clip in engleza in fine incearca sa scrii ceva gen Minecraft car's

| caataboss explică (pentru Emir24):

Mersi.Am gasit, dar si un prieten mi-l a dat.Este :Mine & Blade Battlegear 2.Multumesc!

1 răspuns: