| CristianMTX a întrebat:

happy Stie cineva un joc open world gen : Saints Row, Sleeping Dogs, Gta, Mafia 2, L.A Noire? Le-am terminat pe toate acestea si pur si simplu m-am indragostit de genu de jocuri open world so I WANT MORE!

6 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Prototype/Prototype 2. Just Cause 2, Far Cry. Far Cry, n-are mod 3rd person.

| CristianMTX explică (pentru Ineys):

Le-am terminat si pe astea sad
Dar mersi de raspuns!

| Ineys a răspuns (pentru CristianMTX):

Assassin's Creed?

| CristianMTX explică (pentru Ineys):

Toata seria

| Ineys a răspuns (pentru CristianMTX):

Esti dat dracu tu laughing. Astea sunt cele mai misto... altele nu cred ca sunt ( doar d-alea mai necunoscute si naspa )

| Met a răspuns:

Incearca Gothic1 (joc medieval cu :sabi, vraji, arbalete, multe misiuni, levele, Gothic1 e impartit in 6 capitole si la fel si Gothic2 de la 3 si 4 numai e pe capitole) si jocul are poveste uitate asa incepe https://www.youtube.com/watch?v=rRjNsWFetRo