| XxelysxX a întrebat:

vreau sa ma ajutatati cu un raspuns sad
Acum aproximativ 1 an am jucat pe facebook o aplicatie gen:jocker farse sau nu stiu cum se mai numeste.
Este ceva legat dde farse la telefon eu aleg o farsa de acolo si pun un numar de a unui prieten..si el suna...dar nu mai stiu cum se numea sad va rog ajutati-ma dati-mi site sau cum se numeste.Dau funda la primul raspuns daca ma poate ajuta va multumeschappy

1 răspuns:
| OGO a răspuns:

Salut! de jocul acesta intrebi tu? Http://www.kiss-zone.net/neighbours-from-hell-2-on-vacation/
http://www.kiss-zone.net/neighbours-from-hell-1/
Pt a le descarca trebuie sa dai repede download fisier(in centru e un "buton" mic albastru) daca am fost de ajutor... FUNDITA :D