| andreiliviulup a întrebat:

Hey TPU
Vreau sa ma joc si eu minecraftlaughing
Dar cand dau PLAY se incarca si apoi imi da o eroare...am cautat pe google si am aflat ca este de la placa video... sad sad sad
Pentru a juca trebuie sa ii fac update stiu sa ii fac update dar nu stiu de unde sa iau pentru placa mea video si nici daca va merge...
Eu am un laptop de la DELL si placa video:
Intel(R)45 Express Chipset Family.
Stiti de unde pot gasi un update ca sa imi ruleze minecraft?
Doar placa nu imi suporta restul se potriveste cu cerintele.
Cine ma ajuta?
FUNDA

3 răspunsuri:
| AlexClAuDiU a răspuns:

Poti sa dai sa isi gaseasca automat driver u de la placa video

| Tudor_Alex_1995_kH6p a răspuns:

Incearca sa instalezi NVIDIA pentru placa video sau DirectX. Bafta FUNDA happy