| s1ge123 a întrebat:

Vreau si eu niste jocuri cu masini si cu poveste (story), dar in afara de Need For Speed Most Wanted, Need For Speed Carbon sau Driver San Francisco ca pe astea le-am terminat. Intrebati-va si prietenii! Cel cu cele mai bune jocuri si mai multe primeste funda + vot!

1 răspuns:
| andyeyes99 a răspuns:

Wheelman, Nfs the run, Cars the video game laughing jocurile cu masini nu prea au poveste, iar celelalte doar incearca sa aiba una dar este o varza totala.