| 00cris00 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu daca pe acest laptop merg jocurile astea noi(gen The Forest, FIFA 15, This war of mine, Assasin's Creed Unity etc.) pe high, ultra chestii de astea: http://m.emag.ro/......R8TGBBBM/. Mersi mult!

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Vor merge destul de ok toate jocurile aparute si care vor urma sa apara in viitorul apropiat. Dar nu te astepta sa rulezi unity la ultra pe el. Sa nu uitam cat de prost este optimizat joculetul asta. Un medium/high o sa ruleze ok.

1 răspuns:
| 00cris00 explică:

Ei da, acum ai dreptate ca Unity e chiar slab la capitolul ala. Ma multumesc si cu medium/high