| ConnorRK800 a întrebat:

Hey, useri!

Fani Detroit: Become Human online? Pot spune, sincer, ca povestea jocului respectiv a devenit, figurativ, o parte din mine. M-a modelat intr-o persoana mai meticuloasa, m-a inzestrat cu mai multa intelepciune si, contextual, m-a definit, partial, ca persoana. Drept omagiu, am creat un canal de YouTube unde postez GMV-uri (Game Music Videos) pe care le produc cu secvente captivante din jocul respectiv. Nu cer mult, decat o mica "vizita" (vizionare clipuri) facuta la adresa canalului respectiv si o opinie. Thanks!
Link canal: www.youtube.com/channel/UCsa_ajFBvDG7ojpQj4MsVjQ

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumoasa muzica. Scenele captivante si emotionante. Foarte frumos!