| Aqustic a întrebat:

Heyy,cum as putea castiga mai multi bani in World of tanks

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

0. Cont premium.
1. Nu mai joci ca un nub (spot + damage cit mai mult ca sa faci bani, numarul de kiluri e irelevant, faci mai multi bani/xp daca dai 500 damage la un inamic pe care nu il omori, decit sa omori 4 inamici care mai aveau cite 20 XP fiecare).
2. A, da - tancuri premium, desigur. Eu nu am cumparat cont premium niciodata, dar am o gasca de tancuri premium, cu alea ies bani frumusei, de exemplu T34 ala american (e cam scump 12000 gold, dar asta e... oricum eu l-am primit gratis cind s-a facut update si l-au trecut de la tanc standard la premium...).

1 răspuns:
| Aqustic explică:

Nimeni nimic?