| CptPete a întrebat:

Cum pot castiga aur in World of Tanks? Dau FUNDA! happy

Răspuns Câştigător
| Costei_Calin_1993 a răspuns:

Aurul nu se castiga, se cumpara daca faci niste misuni din alea infernale spre exemplu am castigat 500 gold dar a trebuit sa distrug 100 de tancuri de tier 10 cu un tier 6 si misiune se reseteaza la 12 noaptea si am vb cu baieti din clan cu tier 10 sa ma ajute si asa mi-a luat 10 ore dar nu te chinui nu iti lua tancuri pe aur ca dupa experienta pe care o primesti nu o poti folosi iti trebuie aur si cont premium ca so o poti folosi

| KodrutZ a răspuns (pentru Costei_Calin_1993):

100 de tancuri de tier 10 cu 6? De unde pina unde ai venit cu bazaconia asta? Nu de alta, dar cu 6 in meciuri de 10 te baga extrem de rar.
@CosminPetruEzariu: Fie stai cu ochii pe diverse promotii si evenimente, fie faci ce e cel mai de bun simt - il cumperi.

| Costei_Calin_1993 a răspuns (pentru KodrutZ):

Uiate si vezi ca am vorbit cu baietii din clan cu tier 10 si am facut pluton

| KodrutZ a răspuns (pentru Costei_Calin_1993):

Da, bine, e posibil si penibil in acelasi timp sa faci chestii de-astea.