| anonim_4396 a întrebat:

Heyy, FUNDOAIE laughing), Deci cine are un cont de stardoll sau ourworld? Sa fie la stardoll peste lvl 30 si pe ourworld minim 23-24 happy Dau la schimb unul de imvu, joc imvu de 3 ani..are badges cam 800 si ceva laughing Nu e noob..si dau la schimb si unul de stardoll lvl 36 happy

3 răspunsuri:
| SabX a răspuns:

Are o prietena de a mea care mi l-a dat mie ...eu nu mai joc ...deci as putea sa ti-l dau happy

| bcn18 a răspuns (pentru SabX):

Cont de? Stardoll sau Ourworld? =]] Da-mi-l in mesaj si ti-l dau si eu sa imi zici ce vrei imvu sau stardoll?

| SabX a răspuns (pentru bcn18):

Stardoll. happy