| Bossutz a întrebat:

Heyy...crying Pe metin 2, am nivel 22. Am omorat vreo 50 de maimute, si nu mi-au dat nici o medalie...Ce fac?

Răspuns Câştigător
| William a răspuns:

Medaliile de cal pica doar la gibon grenadier si pica greu. Nu stiu ce caracter ai si ce iteme dar iti sugerez sa bati singur si sa nu te lasi ca iti pica medalie pana la urma. Mergi la batrana din map 1 sau map2 (nu conteaza care) si dai la Ghiceste viitorul, daca spune ca ai noroc mult in ziua aia stai doar la maimute ca iti pica medalii, iar daca zice ca nu ai noroc te intreaba daca vrei sa cumperi vraja karma, sa o cumperi. Mergi la maimute si pui vraja aia pe tine, dupa aia incepi si bati. Uneori se intampla sa iti cada o medalie de cal foarte repede iar apoi sa nu iti mai daca niciuna ore intregi, nu stiu daca ajuta dar poti sa incerci sa schimbi ch-ul, dar sa nu il schimbi des.

Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| raresstietotcevrei a răspuns:

Poti cere 200k si cumperi.

| Iliescu_Stefan_1996 a răspuns:

Doar 50? La ce rate sunt pe ro trebuie sa omori vreo 100+ daca ai noroc iti cade dar oricum nu te lasa si mai bate ca odata si-odata trebuie sa-ti pice. PS:incerca sa-ti faci o grupa de 2-3 oameni de lv 18+