| CAMIOANIEEE a întrebat:

HI! Am o intrebare:deci imi luai NFS ProStreet si am aflat ca exista si masini noi in el precum Bugatti Veyron,Koeniseg CCX si altele, asta am vazut pe un videoclip pe youtube, m-am documentat si stiu ca pot sa fac asta cu un patch.L-am luat si am facut exact dupa acest videoclip:http://www.youtube.com/watch?v=A6CV7j35TDA,si cand pronesc jocul,iaca,cateodata imi da eroare cu send error si don't send,se blocheaza sau se scoate din senin. Vreau sa stiu ce poate sa fie, mentioenz ca am toate cerintele RECOMANDATE(in afara de procesor care este de 2, 53Ghrz,un nucleu), si jocul este ISO si e instalat, oare poate sa fie din cauza asta? DAU FUNDOI MARE!

2 răspunsuri:
| Razvan22is a răspuns:

In primul rand iti trebuie minim 2gb ram + un procesor dual core la minim 1.8 frcventa. o placa video recomandata este din seria Nvidia GT 200 sau mai bun.Eroare iti poate aparea din cauza windowsului, fie el 7 sau xp.De obicei poti sa ai cel mai bun pc de pe tera daca nu ai windows original xp sau 7, la un moment dat Registrii din sistem 32 sau 64 se deterioreaza si da din ce in ce mai des erori de genul "DONT SEND", fie el joc sau programhappy O seara frumoasa

| CAMIOANIEEE explică (pentru Razvan22is):

Am 2GB RAM, procesorul duce jocul foarte bine, placa video:ATI RADEON R4350 de 512MB, si mai citeste inca odata intrebarea, am zis NFS ProStreet nu NFS Shift si citeste si cerintele de sistem la ProStreet sa vezi ca nu e asa http://cerintedesistem.com/......de-sistem/ uite acest site cu cerintele de sistem si am XP SP3 pe 32 de biti(e mai cuminte decat pe 64:)) )si doar la asta imi da eroarea cu don't send si e de fapt joc, deci daca vrei sa ma ajuti cu problema mea, ajuta-ma, daca nu, nu