| AnnaMaria157 a întrebat:

HI! AZI(15.03.2011) s-au difuzat noile episoade din Nini(serial pe Disney Channal). Eu l-am ratat.Imi puteti spune ce s-a intamplat? Si as da fundita dar nu stiu cum

3 răspunsuri:
| BriannaJ a răspuns:

Buna,
pai in episodul 62 era vorba despre Nini si Tomas care se aflau seara la intalinre in ambasada(nu erau decat ei pentru ca angajatilor li se dadu-se liber in aceea seara), iar in timp ce se aflau la intalnire au intrat angajati si Celina, care credeau ca ei se intalnesc dar Nini si Tomas le-a explicat ca era o cine pentru Nicolas, car in acel moment se afla la baie (de fapt minteau).Dar seara s-a terminat bine, pentru ca Nicolas a venit acolo iar toti au crezut ca de fapt era o cina pentru Nicolas.
Dimineata Martin a descoperit ca o poza de la sedinta foto a fost publicata in revista pe care Sisi o citea, si nu doar in revista, erau puse afise cu poza lor pe teren.Lui Martin ii era teama ca Tomas sa nu vada poza.Dar Tomas a aflat iar in episodul din 16.03. 2011 ii va certa Tomas si mama Sofiei pe nume Sara pe cei doi.
Daca vrei sa afli mai multe vazand episodul 62 aici (in romana)
http://www.desene-animate-online.net/nini/episodul-62-video_7aace1f3a.html
Sper ca te-am ajutat.
Pa!

| dragutzyka29 a răspuns:

Pai au fost prinsi de angajati ca au fost la intalnire tocmai cand urmau sa se sarute si au zis ca tomas se intalnea cu nicolas. Apoi nini a vorbit cu lupe de cursul ala de mancare japoneze si tomas a auzitr si a rugat-o pe nini sa gateasca pentru cina cu 2 japonezi si cancelarul.Nini a ars mancarea si ei au comandat de la un local si toit au fost incantati de mancare si in final a iesit totul bine. Intre timp tomas a vazut ca martin facuse cu sofia pozele alea si l-a certat pe martin, l-a pedepsit, ...Mai tarziu s-a intalnic cu mama sofiei, cu sofia si martin sa vorbeasca de asta si martin a aflat ca sofia daduse vina pe el. El s-a suparat pe ea si nu vb deocamdata. Zoe si Chama sau cum s-o fi scriind numele lui se jucau si mama sofiei si a lui zoe a luat-o ca nu vroia ca ele 2 sa mai fie prietene cu cei 2. Tomas si nini au mers in mansarda si se tot sarutau si celina si victor au gasit ascunzatoarea si cam atat.
Eu ti-am povestit episodul 62 si 63. Nici eu nu le-am vazut la tv am scris la google nini episodul 62 si 63 si le-am vazut. Daca mai vrei vreun detaliu despre cele 2 episoade sau altele sa-mi trimiti mesaj privat. Si vreau sa-mi cer scuze daca am sarit litere dar tastatura mea nu prea merge bine. Ai mai spus in intrebare ca nu stii cum se dca funda: in dreapta raspunsurilor pe care le-ai primit e o funda. Dai clic pe ea si gata tot. Sper ca te-am ajutat.

| PuSsU a răspuns:

Pai..., Nini a fost la intalnire cu Tomas si au fost prinsi de angajati, iar Sofia si Martin au dat proba pentru fotomodele...
Atat a fost mai important.
Sper sa-ti fie de folos! fundita plz