| secretsisecret a întrebat:

Imi poate spune cineva episoadele din nini care au fost ieri sau ultimul difuzat de pe disney nu am prin de la inceput si nu stiu care episod era cine imi zice primeste funda!

2 răspunsuri:
| DarkSunshiine a răspuns:

Pe www.desene-animate-disney.net le gasesti in romana. Poti vedea singurica ce s-a intamplat.Mie una mi-a placut mult.

| DarkSunshiine a răspuns:

Daca nu merge iti ciz eu: Dupa ce Tomas aaflat ca Nini e Nico s-a sup pe ea si a zis ca nu vrea sa o mai vada.Nini si-a facut bagajul...Cand sa plece, erau Lupe horasio Carmen anhel bunicu'...asa ei n-au bagat-o in seama mai putin bunicu'. Apoi s-a dus la Romita sis si-a luat la revedere.Inainte de asta Martin romita si Sebastian L-au facut pe tomas sa-si de-a seama ca Nini a facut=o din dragoste si chestii.Cand trebuia sa plece Nini, A aparut tomas si s-au sarutat apoi au venit toti deci toti deghizati in Nico iar dupa s-au casatorit si gata.big grin fundita?