| k1d_6999 a întrebat:

.::Hi TpU::.
Am facut o comunitate de cs si as vrea sa o populez(abia e facuta ieri)
Comunitatea este legata de cstrike, photoshop, muzica, alte jocuri, phpbb si html
Caut persoane care stiu ce e ala phpbb si html si sa aiba experienta(in cs si in phpbb si html)
Primul membru nou din comunitate primeste funda aici:)
Va asteptam cu drag
FORUM:http://extrem-cs.comli.com

Răspuns Câştigător
| pufulete17 a răspuns:

Salut! m-am logat eu cu nick forum pufulete! am cunostiiinte mai ales in cs si phpbb3happy! bafta

2 răspunsuri:
| k1d_6999 explică:

Ai funda

| k1d_6999 explică:

Ai funda! ps plz fii activ si cheama si pe altii in comunitatewinking