| cosminutzu90 a întrebat:

M-ati ajutat la bine si la greu dar asta nu e o intrebare totusi.Caut un partener cu care sa infiintez o comunitatea serioasa de gaming,dar nu sunt dispus sa platesc,pentru inceput un host gratuit! Caut pe cineva care stie un pic php,html,sa modifice un template,sa creeze un index, sa administreze un forum phpbb etc! Daca e dispus cineva sa infiintam aceasta comunitate sa dea add la idul cosmy_crew21 (messenger), dar intai raspundeti aici! Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| OxIgENNNN a răspuns:

Eu sunt dispushappyDami accept pe mess si vorbim...happy

4 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Tu esti nascut in 1999 => ai 13 ani, la 13 ani ce comunitate iti deschizi tu mai baiatule? Fa tu macar 18 ani si dupa aceea poti incerca.

| cosminutzu90 explică (pentru unknownn):

Macar sa nu te doara pe tine ce fac eu ok?winking. Daca nu te intereseaza nu trebuia sa comentezi prosteste si aiurea doar pentru un raspuns straight facewinking. Poate vreau sa infiintez un forum. forumgratuit straight facelaughing tot nu trebuie sa te intereseze pe tinewinking

| unknownn a răspuns (pentru cosminutzu90):

Pai nu ma intereseaza, doar iti dadeam un sfat, ca o sa ai succes fix 0, mai ales in acest domeniu unde concurenta este foarte mare, tu fiind copil nu o sa faci fata concurentei.

| Toca a răspuns:

Salut, inca nu ai auzit de cea mai tare comunitate de gaming?
Atunci haide si tu pe www.blown.ro pentru a descoperii adevarata distractie. Avem un Staff activ si prietenos, care sare in orice moment in ajutor, si 2FONDATORI activi si foarte seriosi! Aici avem un server de SA:MP 0.3z, care va suferii un UPDATE nemaivazut astazi + WIPE, deci toti o sa fim egali, si multe alte premii pe acest server minunat IP: 93.119.26.210:7777 DNS: rpg.blown.ro! Dar si un server de Minecraft, va urma sa avem si un server de CS 1.6, dar si alte campionate, cum ar fi FIFA 07 si 8Ball! Si bineinteles si un RADIO, unde avem DJ foarte experimentati cu melodii noi!
Deci aici ai tot ce a vrea de la o comunitate de GAMING, te aspteptam si pe tine cu mare drag!