| Mih4IxD a întrebat:

Hi TPU ^^. Am o intrebare in legatura cu Counter-Strike Source. Nu am bani de o licenta steam, dar am gasit un hack, dupa ce l-am instalat imi apar peste 1500 de jocuri in steam, as vrea sa stiu daca, dupa ce il instalez pot juca online pe serverele pe care iti trebuie steam on? Multumes mult dau funda primului raspuns si la restul vot ^^.

Răspuns Câştigător
| AnGel032 a răspuns:

Daca jocul nu este pus la non-steam se poate sa mearga.

2 răspunsuri:
| AnGel032 a răspuns:

Daca jocul nu e non-steam se poate sa mearga.

| Mih4IxD explică:

Mai precis este steam krakuit si se numeste PacSteam hakul acela.
Poi ce sa zic thinking nu cred ca este ps la non steam, imi apare in lista aia de la steam si zice daca vreau sa il instalez, e ca si cum ar fi cumparat doar ca nu e laughing