| SorinK_2754 a întrebat:

Hristos a inviat! Am o placa video ATI Radeon 3000, procesor de 2.9 Ghz si 2 gb ram.Cine imi poate spune ce capacitate(cati MB) are placa video si daca pot juca jocuri mai noi?

1 răspuns:
| Bogdanux a răspuns:

Cred ca placa at face parte din seria 3000.Ma rog. Daca vrei sa afli tot ce tine despre pc-ul tau incearca programe ca Everest sau Cpu-z.
In legatura cu jocurile noi, nu stiu ce sa zic, cred ca vor merge majoritatea la detalii low/medium.