| mZque a întrebat:

Hristos A Inviat! Ce jocuri merg pentru urmatoarea configuratie Memorie: Processor-Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3.00 GHz Ram: 1, 50 Placa video Intel(R) 82945G Express Chipset Family Total Available Graphics Memory- 256MB Dedicated Video Memory-0 sad System video Memory- 64 MB Shared System Memory- 192 MB Multumesc! Dau fundita :X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gta san andreas, war thunder, word of tanks, warcraft, metin2:ro,mania,hamachi,aqua si multe altele
acestea sunt de downloadat cam toate in format 3d in afara de metin2
si inca unul dar e online tanki online depinde asta consta in viteza ta pe internet
acestea sun cele mai faine jocuri de batalii
funda?

| mZque explică (pentru anonim_4396):

War Thunder Si world of Tanks nu imi merg...

| mZque explică (pentru anonim_4396):

War thunder si WoT nu-mi merg...

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

GTa san andreas fifa 10, max payne, fifa 11, cs sourace, l4d2 dirt 1

| Crystysm a răspuns:

Gta san andreas, vc