| Iulianpatrascuiulimihai a întrebat:

Hristos a inviat big grin am si eu o intrebare mai demult cand eram mai mic aveam un joc stratejic cu un epuras care mergea prin mai multe pasage avea puteri trebuia sa strangi morcovi pentru putere si arme pe timpul jocului si la unele nivele la sfarsit te luptai cu vrajitoare sau monstri. stie cineva cum se cheama daca stiti scrieti-mi cine stie primeste funda big grin

Răspuns Câştigător
| Căƚăʅιɳ a răspuns:

Jack Jazz Rabbit 2 este singurul joc care se potriveste descrieri tale.

Sper ca te-am ajutat!

| Iulianpatrascuiulimihai explică (pentru Căƚăʅιɳ):

Bv asa-i multumesc mult big grin e frumos jocu de asta vream sal am din nou

1 răspuns: