| Paliciuc_Consta_1990 a întrebat:

Hristos a inviat TPU! Am si eu o intrebare care daca imi raspundeti ar insemna mult pentru mine, dau FUNDA.De o bucata de vreme nu mai pot downloada mai nimic am memorie la pc, dar gen jocuri video online etc mai mari nu pot downloada am nevoie de un program anume va rog frumos raspundeti.

3 răspunsuri:
| StefanBlack22 a răspuns:

Nu iti da nicio eroare, nimic? Sau pur si simplu nu se descarca?

| Marinescu_Andy_1990 a răspuns:

S-ar putea sa nu mai descarci programe fiindca ai memoria plina eu as zice sa il descarci cu anumite programe.

| Paliciuc_Consta_1990 explică:

Unele merg altele nu memerie am dar unele nu le pot descarca cititi sus care e problemahappy