| Andrei258 a întrebat:

Hristos a Înviat!

Cine stie cu ce program online free pot blura fete in montaje video foto?

Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

Exista softuri de editare gratuite cate vrei,
incepand de la ShotCut, OpenShot, Blender,

pana la Davinci Resolve sau Avid Media Composer First (variantele free, ce contin uneltele de baza).

| Andrei258 explică (pentru NLS):

Eu as fi vrut sa lucrez direc pe site fara instalare daca se poate

| NLS a răspuns (pentru Andrei258):

Adobe Spark.
sau
WEvideo

| Andrei258 explică (pentru NLS):

Am gasit camtasia

| NLS a răspuns (pentru Andrei258):

Online?

Eu il stiu doar ca program, si e in primul rand pentru iregistrat desktopul. Nu am amintit de el pentru ca e contracost.
Are si niste functii de editare, e suficient pentru ce-ti trebuia tie.

Spor.

8 răspunsuri:
| Vladtsgshusbs a răspuns:

De ce ai vrea sa blurezi fetele?

| morfeo a răspuns (pentru Vladtsgshusbs):

Cenzura, poate ca nu vor sa apara in video

| Andrei258 explică (pentru Vladtsgshusbs):

Asa se cere daca sunt minori nu ai acordul parintilor sau al reprezentantilor legali trebuie blurate fetele

| Andrei258 explică (pentru morfeo):

Exact asa e lege pot cere parintii ca fetele sa nu li se vada dar sunt si adulti care vor sa ramana in abonimat