| anonim_4396 a întrebat:

Http://imageshack.com/a/img673/7156/DR1IF7.png
De ce mi se vede asa cand iau un anumit item? De exemplu:torta.

3 răspunsuri:
| Vladut2000L a răspuns:

Dami add pe skype vladu. mihai7inu si poate iti rezolv eu problema cu teamviwer.

| βίος a răspuns:

Buna,este foarte posibil ca aceasta problema sa fie cauzata de programul java, incearca sa il reinstalezi iar daca nu merge fa un update la driverele de la placa video.

| InsaneZor00 a răspuns (pentru βίος):

Tot asa imi face.Am facut update si la java si la driverul de la placa video(degeaba). sad