| Bratii a întrebat:

Http://m.emag.ro/......D3SGRBBBM/
Merge assasin creed unity pe el? Daca nu da-ti-mi alte variante, Funda

Răspuns Câştigător
| alii98 a răspuns:

Iti merge dar nu pe ultra, poate pe normal cu minimum 30 fps, dar totusi merge 100% pe low incat sa te joci

| VladyXR a răspuns (pentru alii98):

Nu visa! Nici low nu va trage, va avea frame-uri, daca i7 4770k + gtx 780 + 8 gb ram = tine doar 35-40 fps la ultra no vsync cu frame-uri cea mai proasta optimizare vreodata.

| alii98 a răspuns (pentru VladyXR):

Dai tu laptop daca esti destept, si tu ai zis pe ultra, doamne

4 răspunsuri:
| Bratii explică:

Da.ti.mi alte varoante de laptop pe care sa mearga

| Bratii explică:

Si pe low daca merge e bine dar este destul de bun asta sa mearga si pe medium.