| CaTaLiNn9 a întrebat:

Http://postimg.org/image/6mnb4th5j/ Nu o pot rezolva.Cand ploua picaturile sunt rosii,Plasa de la poarta la fel, Nu imi arata scoru nimic si sunt setate din obtiuni.Am instalat si dezinstalat si am sters salvarile de multe ori si tot nu merge! Cine ma poate ajuta? PLZ.Trebui sa instalez un program anume sau ce...? Trebui sa instalez un Adobe Flash Player 11 sau un Microsoft Visual C++ sau NET Framework anume? Ori alt tip de program ca sa-mi mearga?

Răspuns Câştigător
| sth3f a răspuns:

Incearca un Update la placa video...

| CaTaLiNn9 explică (pentru sth3f):

Imi poti spune cum sa-l fac?

| sth3f a răspuns (pentru CaTaLiNn9):

Depinde ce placa video ai. Daca e de la nVIDIA trebuie sa ai un program instalat de la driver. Eu am placa Nvidia si imi face singura Update.

| CaTaLiNn9 explică (pentru sth3f):

Da-mi numarul tau de telefon si te sun eu poate ma poti ajuta si pe mine ca nu prea ma pricep.

| CaTaLiNn9 explică (pentru sth3f):

Lasa-mi numarul tau de telefon. Poate ma poti ajuta si pe mine.Eu nu prea ma pricep asa ...Iti voi oferii pamblica.