| JohnCena02 a întrebat:

Ieri m-am apucat de need for speed world si am nevoie de niste ajutor.Am o intrebare legata de nfs world. Urmatoareabig grineci cum fac boost ca sa imi cumpar masini? Ca daca fac curse si ies pe locu 1 sau etc iau numai cash am 567, 955 cash dar boost cum fac? Funda+vot.

Răspuns Câştigător
| xXC1Pr1Xx a răspuns:

Deci cand faci curse primesti doar experientaa si cash, boost primesti doar daca donezi bani in joc. Pentru a cumpara o masina care iti place trebuie sa aduni bani (daca e in shop), daca nu e, aduni bani si astepti pana apare la urmatoarea rotatie IGC=In game cash cars). Daca mai ai nevoie de ceva ma gasesti pe server cu numele de XC1PR1X

| JohnCena02 explică (pentru xXC1Pr1Xx):

Lasa-mi un id de mess sa te mai intreb cv

2 răspunsuri:
| membrucac a răspuns:

Nu poti sa faci in joc, din nefericire boost poti doar sa cumperi cu bani reali! Funda!