| Dajic_Darius_1999 a întrebat:

Imi apare cand intru in CS:GO ^Penalizre globala, Acest cont e permanent de neincredere* nu am primit vreun mesaj sau ceva gen si cand intru pe steam la VAC status imi arata GOOD. Ce trebuie sa fac

2 răspunsuri:
| Jakye a răspuns:

Salut,
Îți arată asta pentru că ai luat un ban din overwatch. În curând vei primi și VAC pe profil.
Posibil pentru că un prieten s-a jucat pe contul tău cu cheat și ai primit multe report-uri și ai intrat în overwatch.

| arthur007 a răspuns:

Trebuie sa d ai exit steam si sa te loghezi din nou.Cu placere!