| al3x955 a întrebat:

Imi apare eroarea la un laptop cand incerc sa reinstalez windowsu: A problem has been detected and windows has been shut down to prevent damage to your computer
If this is the first time you've seen this stop error screen restart your computer.If this screen appears again, follow these steps.....etc
*** STOP: 0x0000007B (0xF7A22524,0XC0000034,0X00000000,0X00000000)
Mentionez ca am windowsu pe un stick bootabil si windowsu e xp sp2....in windowsu vechi nu pot sa intru deoarece imi scrie ca imi lipseste \WINDOWS\SYSTEM32\CONFIG\SYSTEM

Răspuns Câştigător
| IoanieCriminalul a răspuns:

Aceasta eroare apare cand nu e buna versiunea de windows! Cauta alta versiune!

| al3x955 explică (pentru IoanieCriminalul):

Versiunea care era instalate pe laptop era win xp sp3 in italiana si eu am pe stick sp2 in engleza are vreo importanta?

| IoanieCriminalul a răspuns (pentru al3x955):

Nu, dar nu e buna versiunea daca iti apare eroarea asta.Cauta alta gasesti pe net cate vrei.

5 răspunsuri:
| ovydyu1992 a răspuns:

Vezi ca e botat cd-ul altfel decat trebuie...Fa rost de un alt CD si incearca din nou iti garantez ca iti va merge

| al3x955 explică (pentru ovydyu1992):

Mane tu nu stii as citesti ca eu am stick bootabil? de unde draq cdlaughing

| ovydyu1992 a răspuns (pentru al3x955):

Mane nu am fost atent decat la prim parte cu eroarea...atunci inseamna ca e un fisier lipsa de pe stik...cel mai bine iei un windows si il bagi pe CD nu pe stik