| DanutzzaMaria99 a întrebat:

Imi da eroare cand vreau sa instalez sims 3 generations in momentul cand imi cere sa fac update la sims 3...de ce?
Va rog, raspundeti-mi daca stiti. Funda si vot! :*

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

E original jocul? Ai instalat Sims 3 in pc? Sims 3 Generation este o expansiune de la jocul de baza Sims 3.Deci trebuie sa ai deja instalat jocul de baza Sims 3 pentru a instala expansiunea Generation.

| DanutzzaMaria99 explică (pentru neluL):

Jocul este luat de pe net si da, am instalat intai Sims 3

| neluL a răspuns (pentru DanutzzaMaria99):

1. Nu faci update la Sims daca jocul nu este original.
Metoda clasica este sa dezinstalezi Sims si apoi reinstalezi Sims 3 + Sims 3 Generation + daca mai vrei si alta expansiune si la final aplici crack-ul. Iti da eroare pentru ca ai folosit deja crack in Sims 3.

| Meheツ a răspuns:

Ai mai instalat alte expansions?
instaleaza Pets ca sa le faci avaible pe toate, dupa care le iei pe rand in ordinea in care apar jos stanga la launcher. si la final dupa ce le ai pe toate mai reisntalezi o data Pets.
Toate expansionurile si packs si tot face cam 118GB pe memorie dar se merita jocu happy