| bogdan25_6508 a întrebat:

Imi dai si mie un metin in care sa cresti repede sa faci banii repede iteme in shop macar battle si otel+6+7+8+9 sa faci G, P singur si sa aiba la bijuterii pana in 54 41 si 61 si bonusuri de pv pm mari dau funda si 3 voturi la cel mai bun raspuns

3 răspunsuri:
| MrkiddyKid1 a răspuns:

Mondial Metin2!

| cristinel98 a răspuns:

Iţi dau eu:metin2fun, metin2Tim, metin2energy...Sper să-ţi placă

| MaDaLiNsss a răspuns:

Iti dau un mt in care perlele pica la pietre sau faci 10:dinti=rosie, globuri=albasta si limbi =1lba ai rata de 1000% da 1000%nu am scris gresit si sunt playeri grozavi.ti l recomand cu placere si sa stii cresti repedeeeeeee am fc lv 120 ajutat cu 100kk in 3 - 4 zile scuze ca e lung mesaju