| davidescu88 a întrebat:

Imi dati si mie nsiste conturi metin2 ro taurus?

Răspuns Câştigător
| Valentin_Razvan_1998 a răspuns:

Sv:Lupus
ID:papadosyye
Par:dinamo=1...si tineti pe spacebar pana la revuz va multumim pentru. atentie... acum da si mia funda!

6 răspunsuri:
| andrei19695 a răspuns:

Trebuie sa fiu neaparat logat ca sa imi intre monedele si banii?

| Myh4yx a răspuns:

Pentru inceput accesati accest link http://hack-md.yolasite.com/ completati spatiile cu cerintele cerute, in maxim o ora programatori nostri o sa va livreze in contul dumneavoasta ce ati cerut! Multumim pentru atentia acordata!(c)

| andrei19695 a răspuns (pentru Myh4yx):

Ba trebuie sa fiu neaparat logat ca sa imi intre monedele si banii?

| borakk a răspuns:

Merge hackul?big grin

| Tont224 a răspuns:

Cum imi vad raspunsurile?

| maresgeorge a răspuns:

Mersi mult myh4yx