| superoidxxl a întrebat:

Imi dati si mie un doua linkuri, si anume unul de unde sa pot descarca texture pack-ul care face ca minecraft-ul sa se vada realist pentru 1.7.10 sau orice versiune de minecraft 1.7(1.7.4,1.7.9 etc) si un link pentru descarcarea minecraft forge
pentru 1.7.10 sau orice versiune minecraft 1.7(1.7.4,1.7.9 etc)?
V-as ruga ca cele doua link-uri sa ma ajute sa-mi descarc fix
programele care le-am cerut pentru ca odata am incercat sa dowmloadez texture pack-ul care l-am cerut dar mi-a descarcat
alt program.va rog din tot sufletul sa-mi dati raspunsurile care vi
le-am cerut va garantez si de data asta 100% ca va dau funda!
Va multumesc foarte mult!

Răspuns Câştigător
| SKRILLEXLOOGOo a răspuns:

Acesta este pentru :Realistic Resource Pack
http://www.9minecraft.net/mauzi-realistic-resource-pack/

iar asta pentru forge:
http://www.9minecraft.net/minecraft-forge/

FUNDA?

| superoidxxl explică (pentru SKRILLEXLOOGOo):

Dar nu gasesc forge-ul pentru minecraft 1.7.10 si eu vreau alt
texture pack dar oricum am gasit un site cu ce voiam dar tot iti
multumesc iti dau o cerere de prietenie.

| superoidxxl explică (pentru SKRILLEXLOOGOo):

Nu am csgo.